Привітання з Днем Ангела

Привітання з Днем Ангела

День Ангела - чудове свято та привід для привітання людини, ім'я якого вона носить. Спеціально для цього ми підібрали найкращі віршовані привітання та щирі слова побажань в прозі.

Брате-друг, зі святом тебе! Нехай Михайлів архангел завжди захищає тебе від усього зла та наповнює життя духовністю, мудрістю та миром.
проза
Друг мій найкращий, зі святом тебе! Нехай Михайлів архангел завжди стоїть на твоєму боці та наповнює душу енергією, мужністю та незламністю.
проза
Дорогий Михайло, зі святом тебе! Нехай Михайлів архангел завжди охороняє тебе від усяких лих та наповнює душу радістю, любов'ю та спокоєм.
проза
Мій улюблений, вітаю з днем ангела! Нехай ангел, який відстоює правду та справедливість, завжди береже тебе від зла та наповнює життя успіхами та здобутками.
проза
Андрію, мій ангеле, вітаю тебе з Днем ангела! Ти для мене – найкращий, і я така щаслива, що ти поруч. Хай твій ангел-охоронець тебе оберігає, А наша любов стає крилами, що несуть нас у майбутнє.
проза
Мій дорогий Андрюша, з днем ангела тебе вітаю! Дякую, що ти поруч, даруєш мені щастя й тепло. Хай ангел твій оберігає від усіх негараздів, А наша любов завжди буде нашим найсильнішим захистом.
проза
Вітаю тебе, Андрюха, з Днем ангела! Хай твій ангел-хранитель тримає тебе від усіх бід, а якщо потрібно - ми разом йому допоможемо. Нехай щастя завжди буде з тобою!
проза
З днем ангела, мій коханий Юрію! Хай ангел твій над тобою завжди пильно стереже, А наші серця співають в унісон мелодію кохання, Що дарує нам сили і радість у житті.
проза
Юрію, мій ангеле, вітаю тебе з Днем ангела! Ти для мене – найкращий, і я така щаслива, що ти поруч. Хай твій ангел-охоронець тебе оберігає, А наша любов стає крилами, що несуть нас у майбутнє.
проза
Мій дорогий Юрію, з днем ангела тебе вітаю! Дякую, що ти поруч, даруєш мені щастя й тепло. Хай ангел твій оберігає від усіх негараздів, А наша любов завжди буде нашим найсильнішим захистом.
проза
Вітаю тебе, Юра, з Днем ангела! Хай твій ангел-хранитель тримає тебе від усіх бід, а якщо потрібно - ми разом йому допоможемо. Нехай шанс завжди буде з тобою!
проза
Юрка, з днем ангела! Хай твій ангел-охоронець тебе береже, а якщо він вирішить відпочити, ми завжди зможемо підстрахувати одне одного! Вітаю, брате!
проза

День народження та Іменини - різниця

День народження є днем фізичної появи людини на світ, який відзначають кожного року. А після хрещення людина отримує Ангела-хранителя, ім'я якого вона носить все своє життя. Саме тому, День Ангела є гарною традицією для святкування.

Таке свято існує в християнських людей уже досить давно, день ангела або іменини святкують в день народження святого з таким іменем або важливої історичної для християнства людини. До нашого часу настільки багато святих було в історії християнства, що сьогодні кожен день святкуються по декілька імен відразу свій день ангела. Деякі імена мають декілька іменин в році. Наприклад, іменини Івана за православним календарем святкують 2, 11, 20, 27, 28 січня, 6, 8, 9, 12 і 13 лютого, 9 березня, 2, 9, 11, 12, 24, 27 квітня, 1, 2, 12, 21 травня, 1, 7, 9, 11, 15, 23, 26 червня, 7, 11, 13, 14, 16, 25, 31 липня, 3, 12 серпня, 11, 15, 16, 20, 27 вересня, 6, 9, 28 жовтня, 1, 25, 26 листопада, 15, 20, 23 грудня. 

Деякі іменини мають велике історичне значення і такі іменини святкують не лише власники цього імені, наприклад Святого Миколая святкують майже усі в нашій країні, балують діток солодким під подушку, на Івана купала або Андрія грудневого проводять багато традицій молодиці. 

Привітання на іменини

Кожне ім'я це як відбиток пальців. Воно несе в собі уже певний характер та історію. Тому привітання для кожного має бути своє особливе. Сьогодні молодь не зовсім знає покровителів свого імені, але привітання ніколи лишніми не бувають. Привітання на іменини (день ангела) - це ще один привід зробити приємне своїм знайомим та близьким. Для кожного імені ми підібрали унікальні привітання у віршах та своїми словами. Прикрасьте свою привітальну листівку гарними словами, або виберіть відкритики, які ми зробили для вас.