Привітання з Днем Ангела

Привітання з Днем Ангела

День Ангела - чудове свято та привід для привітання людини, ім'я якого вона носить. Спеціально для цього ми підібрали найкращі віршовані привітання та щирі слова побажань в прозі.

У цей особливий день, нехай твій ангел-охоронець наповнить життя світлом, ніжністю і незрівнянною благодаттю. Хай кожен момент буде сповнений радості, щастя та любові, а кожна твоя мрія нехай збувається з легкістю крил ангела. Нехай цей день стане початком нових досягнень і незабутніх пригод, а ангели завжди стоятимуть поруч, оберігаючи тебе від усього злого. З Днем ангела! 💫😇
проза
У цей особливий день, коли ангели літають навколо, бажаю тобі здоров'я, щастя і невичерпної енергії. Нехай кожен момент життя буде як мудра настанова, а кожен випробування - можливість зрости. Нехай твій ангел-охоронець завжди веде до світла та успіху. 🌟
проза
Вітаю з Днем Ангела! Нехай цей день принесе усмішку на твоє обличчя, радість у серце і спокій у життя. Бажаю міцного здоров'я, щастя і вдачі у всіх справах. Нехай кожен день буде святом добра та любові! 💖
проза
Вітаю з Днем Ангела! 🌟 Нехай цей день буде для тебе часом нових початків і мудрих рішень. Нехай ангел-охоронець завжди надихає тебе на великі справи і відкриває нові горизонти. Пам'ятай, кожен день - це нова можливість для здійснення мрій. Бажаю мудрості і спокою в серці!
проза
Вітаю з Днем Ангела! 🌟 Нехай цей день буде для тебе часом нових початків і мудрих рішень. Нехай ангел-охоронець завжди надихає тебе на великі справи і відкриває нові горизонти. Пам'ятай, кожен день - це нова можливість для здійснення мрій. Бажаю мудрості і спокою в серці!
проза
Зі святом! 💫😇 Бажаю тобі сьогодні найкращих подарунків від долі: безмежної любові, безлічі щасливих моментів і здійснення усіх мрій! Нехай ангел-охоронець завжди буде поруч, оберігаючи від усяких лих і направляючи до щастя!
проза
З Днем Ангела! Щиро бажаю море позитиву, щастя й радості! Нехай кожен момент життя приносить лише приємні враження, а ангели-охоронці завжди захищають від усіляких негараздів. Нехай життя буде наповнене коханням і здоров'ям, а твоя душа завжди радіє натхненню й теплу. Щасливого свята!
проза
З Днем ангела! В цей особливий день хочу побажати тобі, щоб ангели завжди були поруч, захищаючи тебе від усяких негараздів і наповнювали серце радістю і любов'ю.
проза
Вітаю!🌺 Бажаю, щоб кожен день був як казка, щедрим на дива і радість. Нехай ангели завжди керують твоїми кроками і освітлюють шлях до щастя. 💫
проза
З Днем Ангела! 🌟 Нехай цей день буде наповнений світлом і теплом, щоб ти відчувала себе справжньою щасливицею. Нехай кожен твій крок супроводжується ангельською опікою, а серце наповнюється радістю та любов'ю. Бажаю тобі бути здоровою, щасливою та задоволеною власним життям! 💖"
проза
З Днем Ангела! 🕊️ Зичу щастя, міцного здоров'я та любові! Нехай ангели завжди ведуть тебе до світлого майбутнього, даруючи мудрість і спокій.
проза
Сьогодні твій святий день, день ангела! 😇 Нехай він принесе в твоє життя лише радість, щастя і нові світлі почуття. Будь завжди щасливим і коханим! 💖
проза

День народження та Іменини - різниця

День народження є днем фізичної появи людини на світ, який відзначають кожного року. А після хрещення людина отримує Ангела-хранителя, ім'я якого вона носить все своє життя. Саме тому, День Ангела є гарною традицією для святкування.

Таке свято існує в християнських людей уже досить давно, день ангела або іменини святкують в день народження святого з таким іменем або важливої історичної для християнства людини. До нашого часу настільки багато святих було в історії християнства, що сьогодні кожен день святкуються по декілька імен відразу свій день ангела. Деякі імена мають декілька іменин в році. Наприклад, іменини Івана за православним календарем святкують 2, 11, 20, 27, 28 січня, 6, 8, 9, 12 і 13 лютого, 9 березня, 2, 9, 11, 12, 24, 27 квітня, 1, 2, 12, 21 травня, 1, 7, 9, 11, 15, 23, 26 червня, 7, 11, 13, 14, 16, 25, 31 липня, 3, 12 серпня, 11, 15, 16, 20, 27 вересня, 6, 9, 28 жовтня, 1, 25, 26 листопада, 15, 20, 23 грудня. 

Деякі іменини мають велике історичне значення і такі іменини святкують не лише власники цього імені, наприклад Святого Миколая святкують майже усі в нашій країні, балують діток солодким під подушку, на Івана купала або Андрія грудневого проводять багато традицій молодиці. 

Привітання на іменини

Кожне ім'я це як відбиток пальців. Воно несе в собі уже певний характер та історію. Тому привітання для кожного має бути своє особливе. Сьогодні молодь не зовсім знає покровителів свого імені, але привітання ніколи лишніми не бувають. Привітання на іменини (день ангела) - це ще один привід зробити приємне своїм знайомим та близьким. Для кожного імені ми підібрали унікальні привітання у віршах та своїми словами. Прикрасьте свою привітальну листівку гарними словами, або виберіть відкритики, які ми зробили для вас.