Привітання з днем ангела: Оксана

Привітання з днем ангела: Оксана

День ангела Оксани, день, коли ми святкуємо і вітаємо близьких і знайомих Оксан. Ім'я Оксана в перекладі з грецької означає "мандрівниця" або "незнайомка". Цей особливий день відзначається 7 разів на рік: 31 січня, 6 лютого, 20 березня, 6 червня, 26 серпня та 15 вересня.

Оксана - незалежна, наполеглива дівчина, яка віддає перевагу спокійним іграм, що вимагають швидкої кмітливості. Вона цінує свою незалежність і сприймає близько до серця, коли хтось намагається їй перешкодити. Оксана скромна і має великі мрії про своє майбутнє.

У шлюбі Оксана може бути непередбачуваною. Вона здатна проявити велике терпіння до своїх дітей, але може розчаруватися в чоловікові, якщо він втручається в її плани. Оксана також пристрасно вчиться і завжди прагне поглибити свої знання, відвідуючи курси або приєднуючись до спортивного клубу.

Оксана - українське ім'я грецького походження, що походить від слова Ксенія, яке означає "гостинність" або "милостива". Воно також може трактуватися як "мандрівниця" або "гостя". Серед варіантів імені - Оксанка, Ксеня, Оксаночка, Окси, Сана, Ксюша. 

У дитинстві Оксана - самодостатня і спокійна дівчинка, яка любить мріяти. Вона жвава, але не гіперактивна, і залюбки грається з іншими дітьми свого віку. 

Коли Оксана дорослішає, вона починає робити кроки для досягнення своїх дитячих мрій. Вона лагідна, але рішуча, і вміє обходити перешкоди на своєму шляху. У неї не так багато друзів, але вона дорожить тими стосунками, які має, і є вірною їм.

На роботі Оксана надає перевагу ризикованим завданням. Вона може зробити кар'єру в правоохоронних органах або рятувальній службі, навіть якщо суспільство не схвалює цього. Однак вона не буде задоволена роботою, яку не любить. Оксана також має сильне почуття справедливості і відома тим, що завжди відстоює те, у що вірить.