Привітання з Днем Весілля

Привітання з Днем Весілля

         День весілля – це найважливіша і найщасливіша подія в житті закоханих.  Щороку кожне подружжя відзначає цей особливий для них день - день створення їхньої сім'ї.  Ми підібрали наймиліші та найчуттєвіші слова-вітання для закоханих.

Ви сьогодні «так» сказали, Я вітаю щиро вас. Хай усе життя вас кружить Цей весільний, ніжний вальс. Щастя вам і розуміння, Сили і поваги, Пристрасті, красивих діток, Мудрості, відваги
вірш
В день весілля побажати Хочу ніжності я вам, Щоб кохання не згасало, Свій будуйте власний храм. Про романтику бажаю В буднях лиш не забувати, Один одного частіше Пристрастю вам дивувати.
вірш
Сердечно вітаємо вас, молодята, З щасливим шлюбом, веселим святом! Щоб вам довіку в добрі купатись, Кохати вірно й не розлучатись. Щоб горе й невдачі вас обминали, А друзі та рідні не забували; Щоб із завзяттям ви все робили, Жили сто років і не старіли. Щоб вами пишалась велика родина, Життя ваше спільне цвіло, як калина, Щоб все, що бажаєте, в хаті ви мали, І на золотому весіллі гуляли!
вірш
Вам кричать всі хором «гірко», На весіллі ми гуляємо, Вам, прекрасні молодята, В щасті жити лиш бажаємо. Діток славних вам побільше, Хлопчиків, милих дівчаток, Хай живуть в оселі радість, Розуміння і достаток.
вірш
У день вашого весілля, дорогі молодята, хочу побажати вам довгого і щасливого подружнього життя. Нехай завжди, коли ви разом, вам буде солодко, і тільки сьогодні – ГІРКО!
проза

Весілля - це особливий день у житті пари. Це день любові та радості, день, який можна розділити з родиною та друзями. Це день святкування і день, що знаменує новий початок.

Планування та підготовка весілля може бути стресовою справою, але також неймовірно захоплюючою. Дні, що передують весіллю, наповнені радістю та очікуванням, оскільки пара готується взяти на себе зобов'язання на все життя.

Сама церемонія - найважливіша частина дня. Це можливість для наречених дати один одному обіцянки та обмінятися обручками. Клятви є найважливішою частиною церемонії і часто є дуже особистими і значущими для пари.

Прийом - це час для святкування та веселощів. Молодята оточені найближчими та найріднішими людьми, які виголошують тости та бажають їм довгого та щасливого шлюбу. Прийом часто наповнений музикою, танцями та смачною їжею. Це час, коли молодята можуть висловити свою вдячність тим, хто розділив з ними цей особливий день.

Весільна сукня є найбільш знаковим символом цього дня. Наречена витратить місяці на пошуки ідеальної сукні, яка виражатиме її індивідуальність та стиль. Нареченому також потрібно знайти елегантний і стильний костюм, який би доповнював сукню нареченої.

Наприкінці дня пара розділить приватний момент, як правило, перед тим, як поїхати у медовий місяць. Це шанс для них осмислити цей день і ввібрати в себе всю любов і підтримку, яку вони отримали.

Одруження - це особливий день, який знаменує початок спільної подорожі пари. Це день любові, радості та святкування, який запам'ятається на довгі роки.

Взаємне кохання і повага, затишний дім, продовження роду – такими є цінності сімейного життя. Саме ці постулати щасливого шлюбу лягають в основу тостів, віршів та щирих побажань.