Красиві привітання з 8 березня

Красиві привітання з 8 березня

8 березня - Міжнародний жіночий день, найпрекрасніше та найрадісніше свято весни для жінок різного віку. ПОБАЖАЙКО допоможе Вам підібрати кращі слова вітання для представниць прекрасної статі. Ні для кого не секрет, що для кожної жінки приємно чути теплі, приємні, ніжні слова на її адресу. І саме 8 березня - чудовий привід порадувати прекрасну половину людства.

Вітаю щиро вас зі святом! Бажаю вам добра багато, Здоров’я гарного, міцного, І сміху щирого, гучного. Тепла і злагоди в родині, Щоб не було для сліз причини, Щоб друзі щиро посміхались, Все заплановане вдавалось!
вірш
Бажаю щастя i достатку Ясного неба i тепла. В житті лиш злагоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі — успіху й терпіння, У справах — вічного горіння, В коханні — вічності весни В сім’ї — добра і теплоти.
вірш
В чудову березневу мить Хай серце ніжністю зорить, І розмальовує життя Любов, Кохання і Краса!
смс
З 8 Березня щиро вітаю, Тобі любов і тепло віддаю, Хай у серці весна розквітає, І життя щасливішим стає!
смс
У цей прекрасний день бажаю Краси, насолоди і вічної вроди! Від Бога — здоров’я, Сил — від природи!
смс
Писати гарно я не вмію, але для тебе напишу. По-перше: я тебе цілую… По-друге: я тебе люблю!
смс
Хай сонечко гріє тепліше, І сяють щастям зорі золоті, Хай 8 Березня частіше Буває в Вашому житті! Чоловіки нехай цінують, Складають оди і пісні. Хай Вашу усмішку шанують Не тільки рано навесні.
вірш
Хай сонечко гріє тепліше, І сяють щастям зорі золоті, Хай 8 Березня частіше Буває в Вашому житті! Чоловіки нехай цінують, Складають оди і пісні. Хай Вашу усмішку шанують Не тільки рано навесні.
вірш

8 березня Історія свята

8 березня - міжнародне свято, яке відзначає соціальні, економічні, культурні та політичні досягнення жінок у всьому світі. Відзначається щорічно 8 березня, також відоме як Міжнародний жіночий день.

Сучасне святкування Міжнародного жіночого дня бере свій початок у 1908 році, коли 15 000 жінок пройшли маршем через Нью-Йорк, вимагаючи підвищення заробітної плати, виборчих прав і поліпшення умов праці. Марш був організований Соціалістичною партією Америки і був натхненний страйком робітниць швейної промисловості в Нью-Йорку 1908 року.

У 1910 році в Копенгагені, Данія, відбувся перший Міжнародний жіночий день. На цій зустрічі жінки з усього світу обговорили питання, пов'язані з правами жінок, і домовилися щороку відзначати цей день.

У 1975 році Міжнародний жіночий день був офіційно оголошений святом Організацією Об'єднаних Націй. Відтоді його визнають і відзначають у багатьох країнах світу.

Цей день покликаний стати часом для визнання і святкування прогресу, досягнутого в боротьбі за гендерну рівність. Це також день для роздумів про виклики, з якими жінки все ще стикаються в багатьох суспільствах, такі як гендерне насильство, нерівна оплата праці, відсутність доступу до освіти та охорони здоров'я.

Сьогодні Міжнародний жіночий день відзначається в багатьох країнах світу мітингами, лекціями, конференціями, нетворкінгом та іншими заходами. Багато організацій використовують цей день для висвітлення досягнень і проблем жінок, а також для збору коштів і підвищення обізнаності про програми та ініціативи, спрямовані на підтримку жінок і дівчат.

Цей день також слугує нагадуванням про те, що гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат все ще залишається проблемою, яка потребує постійної уваги. Хоча з часу проведення першого Міжнародного жіночого дня понад століття тому було досягнуто значного прогресу, ще багато чого треба зробити, щоб створити більш рівноправний і справедливий світ для всіх.

Привітання з 8 березня

Привітання з 8 березня можна надсилати у листівках, електронних листах, текстових повідомленнях або повідомленнях у соціальних мережах. Вони також можуть бути використані в рамках заходів, присвячених Міжнародному жіночому дню, таких як запалення свічок, марші та збори коштів.

Привітання з 8 березня можна надіслати будь-якій жінці у вашому житті - матері, бабусі, тітці, подрузі, колезі чи сусідці, щоб висловити свою вдячність і підтримку. Їх також можна надіслати організаціям, які підтримують права жінок і гендерну рівність, або жінкам-лідерам у політиці, бізнесі та інших сферах, які змінюють світ на краще.

У Міжнародний жіночий день давайте знайдемо хвилинку, щоб відзначити жінок, які надихають нас, і подякувати їм за їхню наполегливу працю та відданість справі. За допомогою змістовних привітань з 8 березня ми можемо переконатися, що їхній внесок ніколи не буде забутий.