Красиві привітання з 8 березня

Красиві привітання з 8 березня

8 березня - Міжнародний жіночий день, найпрекрасніше та найрадісніше свято весни для жінок різного віку. ПОБАЖАЙКО допоможе Вам підібрати кращі слова вітання для представниць прекрасної статі. Ні для кого не секрет, що для кожної жінки приємно чути теплі, приємні, ніжні слова на її адресу. І саме 8 березня - чудовий привід порадувати прекрасну половину людства.

Бажаю щастя i достатку Ясного неба i тепла. В житті лиш злагоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі — успіху й терпіння, У справах — вічного горіння, В коханні — вічності весни В сім’ї — добра і теплоти.
вірш
Хай сонечко гріє тепліше, І сяють щастям зорі золоті, Хай 8 Березня частіше Буває в Вашому житті! Чоловіки нехай цінують, Складають оди і пісні. Хай Вашу усмішку шанують Не тільки рано навесні.
вірш
Вітаю щиро вас зі святом! Бажаю вам добра багато, Здоров’я гарного, міцного, І сміху щирого, гучного. Тепла і злагоди в родині, Щоб не було для сліз причини, Щоб друзі щиро посміхались, Все заплановане вдавалось!
вірш
Хай сонечко гріє тепліше, І сяють щастям зорі золоті, Хай 8 Березня частіше Буває в Вашому житті! Чоловіки нехай цінують, Складають оди і пісні. Хай Вашу усмішку шанують Не тільки рано навесні.
вірш

8 березня - міжнародний жіночий день, який акцентує увагу на рівноправності жінок серед чоловіків. Колись це свято починалось мітингами, і майже 60 років це було неофіційне свято певної групи жінок. В 1975 році ООН визнав та зробив офіційне міжнародне свято, як день згадки про минулу нерівність. Цей день також слугує нагадуванням про те, що гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат все ще залишається проблемою, яка потребує постійної уваги. Хоча з часу проведення першого Міжнародного жіночого дня понад століття тому було досягнуто значного прогресу, ще багато чого треба зробити, щоб створити більш рівноправний і справедливий світ для всіх. Привітання з цього свята можуть бути різноманітними, починаючи від листівок та закінчуючи привітаннями у прозі та своїми словами.

Листівки з 8 березня

Привітальні листівки (відкритки) є одним із популярних способів привітати дорогих жінок з 8 березня. Їх можна придбати в магазинах, створити самостійно або знайти на сайті побажайко. Оригінальний текст привітання доповнює картинку та підкреслює ваші найщиріші побажання. Ми підготовили для вас картинки на 8 березня в різних стилях: з квітами, партіотичні, з тюльпанами, гарні листівки з абстракцією. Ви зможете підібрати на свій смак гарну листівку і привітати свою жінку(дівчину) по особливому.

Привітання у прозі

Привітання у прозі – це відмінний варіант для тих, хто хоче висловити свої почуття та побажання більш витончено. Текст привітання можна підібрати в нас або скласти самостійно, звертаючи увагу на індивідуальні особливості одержувача. Ви також можете черпати натхнення з наших привітань та зробити своє унікальне, щире вітання.

В любому випадку жінка оцінить вашу увагу!