Привітання з Днем Святого Валентина

Привітання з Днем Святого Валентина

В День закоханих всі пари шукають способи якнайкраще привітати своїх половинок. Це свято про поширення любові та радості, яскравих емоцій та побачень. Але все починається з побажань вранці, або коли годинник б'є 12-ту годину ночі. 
Щоб допомогти вам надихнутися на гарні слова, ми зібрали побажання та повідомлення, які допоможуть вам знайти саме ті слова, які ви так довго шукали.

З Днем Святого Валентина! Нехай Св.Валентин подарує тобі найсвітліше почуття любові, ніжності, підтримки, найприємніші емоції та нескінченне щастя🥰
смс
Ти як і раніше змушуєш мене сміятися. Ти як і раніше даруєш мені метелики в животі.🥰 І я як і раніше закохуюся в тебе кожен божий день. З Днем Святого Валентина!💓
смс
Хай з подихом холодної зими, Приходить щастя, стукає в віконце, І ти його у душу пропусти Щоб зігрівало наче сонце, Хай день дарує усмішку тобі, А вечір затишок й палке кохання, І щоб завжди в твоєму колі, Була любов і вірні друзі!
вірш
Писати гарно я не вмію, але для тебе напишу. По-перше: я тебе цілую… По-друге: я тебе люблю!
смс
Ти мій скарб, моє кохання! Хай здійсняться всі бажання! Зі святом вітаю тебе, Дарую навік закохане серце своє❣️
вірш
З Днем закоханих вітаю. Щастя, радості бажаю. По секрету я скажу: Що тобою дорожу! Хай гаряча же любов Розганяє твою кров. Будуть ласки й поцілунки, А у вечері – дарунки!
вірш
Надсилаю тобі валентинку з найщирішими вітаннями🥰. Бажаю окриляючого взаємного кохання, щирості почуттів, світлої радості в житті та блиску в очах!
проза
Хочу з днем Валентина привітати, Та цю Валентину подарувати. Милуйся, читай й бережи, А якщо скучаєш – дзвони!
смс
Кохання – це вічність, кохання – це час, Воно незабутнє для нас! Ми будемо разом, я вірю у це! Із днем Валентина вітаю тебе.😘
вірш
Цьомки, квіти, подарунки – Вся романтика стосунків, Танці, бари, піцерії, Все життя – рожеві мрії, Ліжко, постіль та перина – З днем Святого Валентина!
вірш
Хтось одного разу сказав мені про кохання, але я зрозумів його значення лише тоді, коли зустрів тебе. Я абсолютно, безумовно, беззаперечно, без жодних сумнівів закоханий у тебе 💖 З Днем святого Валентина, кохана❣️
смс
Ти моє кохання, ти моє серденько, Ти, як та цукерка, вабиш солоденько! Прагну тебе з’їсти, прагну скуштувати, Прагну в День кохання пристрасно кохати!
смс
Хочу сьогодні тебе привітати нащирішими словами - Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!💖 І якщо любов - крапелька, я дарую тобі океан; якщо любов то піщинка, я дару тобі піщаний берег; якщо любов - час, я дарую тобі вічність!♾️ З Днем Закоханих!
проза
Підпишу я валентинку, як годиться, до ладу І від серця свого ключик я до неї покладу! Ти скоріше валентинку, мій коханий, розгорни І моє гаряче серце не барись, а відчини...
смс

День Святого Валентина відзначають кожного року в багатьох країнах світу 14 лютого. Але хто ж цей Валентин та чому його вважають святим? Історія свята, як і його покровителя, оповита таємницею. За одним з припущень, цей день отримав свою назву від священника, який був замучений імператором Клавдієм ІІ близько 270 року н.е. 
За легендою, священик підписав листа "від твого Валентина" дочці свого тюремника, з якою подружився і, за деякими свідченнями, зцілив від сліпоти. Ще одна з легенд свідчить, що святий Валентин порушив наказ імператора і таємно вінчав пари, щоб позбавити чоловіків від війни. Саме з цієї причини його свято асоціюють з коханням.
День Святого Валентина почали відзначати як день романтики приблизно в 14 столітті.
В цей день можна вітати не лише своїх коханих. Щирих, теплих слів чекають ваші друзі, рідні та близькі люди. Сайт Побажайко підібрав для вас красиві, щирі привітання до цього найромантичнішого свята!