Привітання з Старим Новим Роком

Привітання з Старим Новим Роком

Старий Новий Рік або Щедрий вечір сміливо можна вважати додатковим сімейним святом, який святкують у ніч з 13 на 14 січня.
Традиційно 13 січня українці проводять народні гуляння (щедрівки) з переодяганням, танцями та співами.  Також в цей день прийнято надсилати привітання. На нашому сайті ви зможете вибрати красиві щедріки, вірші, привітання в прозі для своїх рідних, друзів та просто знайомих.

Старий Новий Рік - неофіційне свято, але від того воно не меньш популярне серед українців. Саме ж свято виникло на початку ХХ століття через зміну календарів (перехід з григоріанського на юліанський календар).
Напередодні свята (13 січня) настає Щедрий веріч. Традиційно за новорічний стіл прийнято сідати всією родиною. Всі страви, на відміну від Різда, готуються ситні, а кожна страва має своє значення. Обов'язково на столі має бути кутя - головна обрядова страва.
Ввечері до господарів хати навідуються гості - щедрувальники, які вітають господарів з прийдешнім святом своїми щедрівками, співами та танцями, за що господарі будинку їх пригощають смаколиками або дають гроші.
Сайт pobazhajko.org.ua підібрав найкращі щедрівки-привітання, листівки, привітання своїми словами для ваших рідних, друзів та просто знайомих.