Українські різдвяні колядки

Українські різдвяні колядки

Колядки - традиційні пісні на різдво. Звичайно, і діти, і дорослі можуть їх співати, але! для дітей це особлива забава, адже можна наколядувати собі гостинці або гроші :)

Нехай чудеса Різдвяної ночі розтягнуться на цілий рік, щоб казковий настрій та відчуття ейфорії супроводжували тебе щодня. Нехай проблеми зникають самі, а мрії здійснюються вчасно!
проза
Багато хто в Різдво бажає один одному любові, благополуччя, успіхів... А я хочу побажати лише здоров'я та віри в Бога. Адже це і є - любов та благополуччя.❤️ З Різдвом Христовим!
смс
Хай Різдвяне янголятко принесе у Вашу хатку, Поцілунки і дарунки тільки вищого ґатунку. Хай лунає в хаті сміх – з Різдвом Христовим Вас усіх!
смс
Вітаю з радісним та чудовим святом - Різдвом! Хочу побажати, щоб твоє серце наповнювалось щастям, друзі ніколи не зраджували, рідні та близькі не забували. Нехай життя буде повне любові і спокою, успіхів і нових досягнень.
проза
Святий вечір на поріг- Світлого Різдва для всіх! Хай до Вас воно завітає, З тим, що серце забажає! Хай рікою щастя ллється, Хай добро в сім’ї ведеться! Хай між вами згода буде, Хай ІСУС Вас не забуде!
вірш
Хай Різдво у вишиванці, Розбудить подарунком вранці! І принесе у Вашу хату, Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям Вас зігріє, Зігріє сонцем і любов’ю Та подарує Вам здоров’я. Щасливого Різдва!
вірш
Нехай у це найдобріше свято на землі, довкола панує лише добро, а між людьми буде взаєморозуміння, гармонія та мир. Щиро бажаю тобі та твоїм близьким великого щастя та Божої благодаті! Щасливого Різдва!
проза
Вітаю з Різдвом Христовим! Нехай мир Божий перебуває у твоєму серці, а в душі панує спокій. Ніколи не відступай від своїх цілей. Будь щасливим та успішним у всіх справах!
проза
З Різдвом!🌟 Нехай Господь почує всі твої молитви та найпотаємніші бажання, відкриє перед тобою нові можливості та подарує успіх у всіх сферах твого життя! Христос ся рождає!👼
смс
Вітаю з Різдвом! І в це святе свято хочу побажати тобі душевної рівноваги та успіхів у всіх починаннях. Нехай небесні янголи осяють тобі шлях👼, оберігають від бід та негараздів. Щасливого Різдва!🎄
проза
Різдво - це день, коли з'явився наш Спаситель. Він дам нам віру, вказав шлях. І цього чарівного свята, бажаю тобі: добробуту, взаєморозуміння в родині, душевної рівноваги. Ніколи не збивайся зі свого курсу, а якщо будуть труднощі, нехай священна зоря вкаже тобі вірний шлях!
проза
Хай здоров'я з Вами буде! Хай Вас гумор не забуде, Хай смачна кутя удасться, Хай завжди панує щастя, Щоб весело і багато Провели Різдвяні свята!
вірш
Христос Народився! Нехай цьогорічне Різдво принесе мир в нашу країну💙💛, багато чарівних моментів, об'єднає родину, відновить теплі зустрічі з друзями та рідними! Смачної куті та веселої коляди!
проза
Хай смачна кутя удасться, Хай в сім’ї панує щастя, Щоб весела коляда Мир вам в хату принесла. Щоб співали рано півні, Щоб велися в хаті гривні, Щоб весело і багато Провели Різдвяне свято!
вірш
Куті смачної! Коляди гучної! Щасливого Різдва! І на весь рік добра!
смс
Хай смачна кутя Вам вдастся! Нехай в сім'ї панує щастя!🥰 Щоб весела коляда Мир в родину та країну перинесла!💙💛 Щоб весело і багато Провели Різдвяне свято! З Різдвом Христовим!🎄
вірш
Мир і щастя вашій хаті, Щоб були ви всі багаті, Колядочка щоб лунала І кутя Вам смакувала. Пампушки були рум'яні, Ну і Ви не дуже п'яні!
вірш
Даруй нам, Ісусе, і щастя, і долю, Дай сили творити добро! Здолати недолю, відстояти волю, Відкинувши кривду і зло! Нехай від яскині по всій Україні Нам сяє Різдвяна зоря! І, правдою сильні, в єднанні родиннім Небесного славімо Царя!
вірш
Вітаю з Різдвом Христовим! Бажаю любові, добра та щастя, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай все, про що мрієш, обов'язково здійсниться!
проза
До столу в Святвечір сіда Україна, Зібравши свій рід на честь Рождества, Вітає колядками Божого Сина – Малого Ісуса Христа!
смс

Декілька колядок для дітей, легко вивчаються, всім знайомі:

Коляд, коляд, колядниця, Добра з медом паляниця, А без меду не така, Дайте, дядьку, п’ятака. Одчиняйте скриньку, Та давайте сливку, Одчиняйте сундучок, Та давайте п’ятачок.


Добрий вечір тобі, пане господарю! Радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився! Застеляйте столи та все килимами. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Та кладіть калачі з ярої пшениці. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Та прийдуть до тебе Три празники в гості. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Ой перший же празник — Та Різдво Христове. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А другий же празник — Василя святого. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А третій же празник — Святе Водохреще. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що перший празник Зішле тобі втіху. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що другий празник Зішле тобі щастя. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що третій празник Зішле всім нам долю. Радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!


Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, Нас до себе запустіть! Всі, хто є у вашій хаті, Будуть дужі та багаті! На городі вродять густо І картопля, і капуста, Помідори й огірочки І для сина, і для дочки. Ось промова в нас така! Ви ж готуйте п’ятака!


Нова радість стала Нова радість стала, яка не бувала, Над вертепом звізда ясна світлом засіяла. Де Христос родився, з Діви воплотився, Як чоловік пеленами убого оповився. Пастушки з ягнятком перед тим дитятком На колінця припадають, Царя-Бога вихваляють. – Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю, Даруй літа щасливії цього дому господарю. Даруй господарю, даруй господині, Даруй літа щасливії нашій славній Україні.