Привітання з Днем Святого Миколая

Привітання з Днем Святого Миколая

Щорічно 19 грудня прийнято святкувати День Святого Миколая. Найбільше на це свято очікують діти, адже вранці, під своїми подушками, здаходять солодощі. Неможливо уявити дорослого, якому б не захотілось повернутися в дитинство та отримати солодний подарунок та ще й з гарними словами-вітання. Побажайко - найкращий Ваш помічник у виборі привітань. 

Вітаю зі святом!
Бажаю, щоб всі близькі були здорові і заряджалися від тебе світлом радості, бажаю ладу в родині і удачі в роботі, бажаю достатку в житті та успіхів у всіх починаннях.

проза

В День святого Миколая
Всіх зі святом вас вітаю!
Щоб здоровʼ я прибуло,
Все погане відійшло.
Хай добро у вашій хаті
Буде завжди відчувати
Кожен з вашої родини
Від дорослого й дитини.
Радості, добра, тепла,
Хай добробут розцвіта,
Миру, злагоди в сімʼ ї,
Щастя всім - тобі й мені!

вірш

Ось і настав день, який дарує радість!
Микола Чудотворець скоїв чимало чудес, нехай  і в твоєму житті буде місце Божої радості і любові. Пам'ятай про те, що Святий Миколай завжди відгукнеться на твої прохання. Зі святом!

 

проза

Зі святом! Нехай Микола Чудотворець відгукується на твої молитви і все в житті завжди складається чудесним чином! Нехай віра в чудо допомагає долати будь-які перешкоди, дарує надію, вселяє впевненість в благополучний результат твоїх добрих починань!

проза

Ім'я Микола походить від давньогрецького імені Ніколаос, яке перекладається як "переможець народів". 

День Святого Миколая - одне з найголовніших церковних свят, це день вшанування пам'яті Миколая Чудотворця. Щорічно його святкують 19 грудня - зимовий, 22 травня - весняний.

Святитель Миколай (так його називає православний люд) прославився багатьма чудесами. В одній з легенд говориться про те, що одного разу Чудотворець зупинивши ката, врятував від страти безневинно засуджених людей, а також вберіг жителів м.Міри від голоду, явившись уві сні одному італійському купцеві попросивши його приїхати до людей із зерном.

На честь Святителя Миколая було побудовано безліч храмів і монастирів, святого шанують в багатьох країнах, а в Україні в пам'ять про нього названо місто Миколаїв.

Будь-яке свято пов'язане з побажаннями та привітаннями! На сайті Побажайко  pobazhajko.org.ua можна знайти привітання на будь-який смак: привітання в прозі (своїми словами), смс, у віршах, листівки. Заходь та обирай найкраще!