Букети Квітів З Днем народження

Сервіс Побажайко все не перший рік займається привітаннями. Раніше ми робили підбірку листівок з днем народження. Але ви нам писали, що часто шукаєте саме букети квітів. Ми відсортували для вас картинки, які створювались та наповнювались для вас роками.

Які квіти можна зустріти у нас на листівках?

За роки роботи ми напрацювали велику базу листівок з букетами. Ми створювали і з реалістичних фото, так і з графічних (3д стиль та мультяшний). Квіти у нас різнопланові: троянди, тюльпани, лілії, ромашки, орхідеї та багато інших.

Кому підходять квіткові листівки?

Абсолютно любій дівчині, дівчинці, чи вже дорослій жінці. Тут уже все залежить від вподобань самої квітки, вона любить більш польові чи класичні букети. Класика це рози та ромашки, які хедлайнери в своїх категоріях. Але все ж вибір за вами!

Як відправити листівку з квітами?

Точно так само, як і любу іншу на нашому сайті, просто натисніть на кнопку під картинкою та виберіть куди саме ви хотіли б надіслати картинку. Квіти можуть точно прикрасити стінку на фейсбук вашої іменинниці, але додати декілька слів від себе це завжди виглядає більш приємно та підготовлено.

Які слова можна додати при даруванні квітів або листівки з квітами?

  • Нехай ці чудові квіти принесуть тобі стільки ж радості, скільки радості ти приносиш усім нам кожен день. З найкращими побажаннями у твій день народження!
  • З днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було таким яскравим і красивим, як ці квіти. Нехай кожен день приносить нові причини для щастя!
  • Ці квіти — лише мала частина моєї любові та вдячності до тебе. Вітаю з днем народження і бажаю здоров'я, щастя і невичерпної енергії!
  • Нехай твоє життя буде таке ж барвисте та повне приємних сюрпризів, як і цей букет. З найтеплішими побажаннями у цей особливий день!
  • З днем народження! Бажаю тобі розцвітати та сяяти кожного дня, як ці квіти. Нехай кожна мить буде наповнена любов'ю та щастям!

Або ось такі, трішки з додаванням емоджі:

  • 🌷 Щиро вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі радісних моментів, світлих посмішок і незабутніх вражень! З любов’ю, [твоє ім'я] 🎂🎉
  • 🌼 З днем народження! Нехай кожен день буде наповнений щастям, любов'ю та красою, як ці квіти. Будь завжди такою ж яскравою та неповторною! 🎈❤️
  • 🌹 Теплі вітання з днем народження! Бажаю тобі здоров'я, щастя і всього того, що може зробити цей рік найкращим! Нехай кожен день приносить щось хороше. 🌟🍰
  • 💐 Вітаю з особливим днем! Мрій, дій і пам'ятай, що найкраще ще попереду. Нехай твоє життя буде таким ж красивим і барвистим, як цей букет! 🌸🥂
  • 🌻 З чудовим днем народження, [ім'я]! Бажаю тобі міцного здоров'я, безлічі приємних сюрпризів і безмежного щастя. Нехай твоє життя цвіте так яскраво, як ці квіти! 🎁🌞