Привітання з Днем Народження Дівчинці

Привітання з Днем Народження Дівчинці

Оберіть миле, добре привітання для самої гарненької дівчинки. Хай листівки і приємні слова у прозі або своїми словами додасть більшої атмосфери для вашого свята.

Вітаю щиро вас зі святом! Бажаю вам добра багато, Здоров’я гарного, міцного, І сміху щирого, гучного. Тепла і злагоди в родині, Щоб не було для сліз причини, Щоб друзі щиро посміхались, Все заплановане вдавалось!
вірш
У день цей святковий і радісний твій Бажаю я квітів і втілення мрій. Хай доля щаслива буде з тобою, Здоров’я бажаю, бажаю любові! Коханою будь, будь весела і щира, Здорова, успішна і дуже щаслива. Хай сонце освітлює кожен твій день, Натхнення бажаю й чудових ідей!
вірш
В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!
вірш

Дівчатка - майбутнє нашої країни. Саме вони будуть мамами та першими леді. У них все попереду і важливо зробити день народження для дівчинки тим самим приємних спогадом, який буде гріти серце в майбутньому. Оберіть привітання для дівчинки по вашому смаку, та зробіть для неї неповторне свято. Оберіть цікаву листівку з днем народження для швидкого привітання у мессенджерах.