З Днем Народження на польській мові

З Днем Народження на польській мові

Сьогодні, коли кожен день приносить нові випробування, коли наша земля веде важкий бій за мир та свободу, важливо знаходити світлі моменти, які дарують нам посмішки та тепло. І саме тут, на сторінках "Побажайко", ми хочемо подарувати вам ще один привід для усмішки – вітання з Днем Народження на польській мові. Польські традиційні привітання з Днем Народження часто звучать так: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!" (Вшисткього нальєпшього з оказ'ї уроджін!), що в перекладі означає "Всього найкращого з нагоди народження".

Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech ten rok przyniesie Ci dużo szczęścia, miłości i sukcesów. --- Вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей рік принесе тобі багато щастя, любові та успіхів.
проза
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🎉 Życzymy Ci spełnienia wszystkich tajemniczych życzeń, a szczęście i powodzenie niech będą Twoimi wiernymi towarzyszami. --- Всього найкращого з нагоди твого Дня Народження! 🎉 Бажаємо, щоб тобі здійснились всі таємничі бажання, а щастя та удача були твоїми вірними супутниками.
проза

Привітання та листівки жінці і мужчині польською

Wszystkiego najlepszego! 🎈 Niech ten rok przyniesie Ci bezgraniczną radość i sukces we wszystkim, co robisz! 🎊 Pokój w Twoim domu, szczęście wokół Ciebie! --- 🎈 Вітаю тебе з Днем народження! 🎁 Нехай цей рік принесе безмежну радість і успіхи у всьому, що ти робиш! 🎊 Миру в домі, щастя навколо!
проза
🎂Najlepsze życzenia z okazji urodzin! Niech otaczają Cię najlepsi ludzie. Życzę zdrowia, szczęścia i wielu pozytywnych emocji. 🎂Dziękuję za pomoc! --- 🎂 З найкращими побажаннями до Дня Народження! Нехай вас оточують найкращі люди. Бажаю вам здоров'я, щастя і багато позитивних емоцій. 🎂 Дякуємо за вашу допомогу!
проза
Wszystkiego najlepszego!🎊! Gratulacje dla niesamowitej kobiety i gospodyni z okazji wspaniałego dnia. Życzę Ci więcej śmiechu w życiu, zasługujesz na to.🎁 --- З Днем народження🎊! Вітаю дивовижну жінку та господиню з чудовим днем. Бажаю вам більше сміятися в житті, ви на це заслуговуєте.🎁
проза
🎂Wszystkiego najlepszego! Odważny i porządny człowiek. Życzę zdrowia, szczęścia i możliwości pójścia tylko do przodu. Gratulacje! --- 🎂 З Днем народження! Мужнього і порядного мужчину. Бажаю вам здоров'я, удачі та можливостей для руху тільки вперед. Вітаю!
проза

Декілька коротких слів привітання для вашого друга з Польщі:

  • Sto lat! (Сто літ!)
  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! (Всього найкращого з нагоди народження!)
  • Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń! (Здоров'я, щастя та втілення мрій!)
  • Dużo radości i uśmiechu w dniu urodzin! (Багато радості та посмішок у день народження!)
  • Życzymy sukcesów i wielu wspaniałych chwil! (Бажаємо успіхів і багато чудових моментів!)
  • Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia! (Нехай здійснються всі твої мрії!)
  • Serdeczne życzenia z okazji urodzin! (Найщиріші побажання з нагоди народження!)
  • Niech każdy dzień przynosi nowe radości! (Нехай кожен день приносить нові радості!)
  • Pomyślności, zdrowia i wielu sukcesów! (Достатку, здоров'я та багато успіхів!)
  • Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! (Всього найкращого у день народження!)